Valk 375
77x gezien Geplaatst: 12 mei 2026 Verloopt op: 21 juli 2026 Type: Aanbod Categorie: Boten
T.e.a.b.
Kenmerken
|
Zeilnummer:
|
375
|
|
Bouwjaar:
|
1960
|
|
Bouwer:
|
Scherpel
|
|
Geldige meetbrief:
|
nee
|
|
Welke zeilen:
|
Eén set zeilen (Molenaar) , 1 x extra (nauwelijks gebruikte) genua , 2 spinakers.
|
|
Overloop:
|
Ja
|
|
Rol genua
|
Ja
|
|
Dektent
|
voor staande mast
|
|
Trailer:
|
ja, ongeremd
|
|
Waar te bezichtigen:
|
Jachtwerf de Polle - Albert Wester Garde Jagerswei 2 Grou
|
|
Bijzonderheden:
|
zie beschrijving
|
Beschrijving
Valk 375 is gebouwd in 1960 door Jachtwerf Scherpel te Loosdrecht.
Er is geen geldige meetbrief van de KNWV meer (laatst2007) , in verleden (tot ca 2000) veel wedstrijd gevaren
Technisch een goede en snelle valk, die door Roelof Wester in Grou in 2012 in wedstrijdconditie getuigd is.
De boot heeft een mahonie dek en de gehele romp is in epoxy gezet De boot heeft een diverse Harken dekbeslag inclusief overloop wagen en rolfokinstallatie en rolgenua.
De boot heeft een houten roer en roerblad, spanten een rondhouten kielbalk in goede conditie en heeft een zelflozer.
Eén set zeilen (Molenaar) , 1 x extra (nauwelijks gebruikte) genua , 2 spinakers.
Dektent voor staande mast aanwezig,
Bijgevoegd een goede weinig gebruikte buitenboordmotor 5pk Mariner 4 tact
Het schip ligt de laatste 20 jaar in een overdekte ligplaats op de balken in het schiphuis van Jachtwerf Albert Wester & zn in Grou. Electrische takel om de boot uit het water te halen hoort bij de boot.
Goede en recent opgeknapte ongeremde trailer
Het schip is in overleg te bezichtigen bij Jachtwerf Albert Wester & zn (voorheen Roelof Wester) in Garde Jagerswei 2 in Grou, dektent liggende mast is "op""
Ik heb er inmiddels onvoldoende tijd voor.
Mocht u geïnteresseerd zijn dan kunt u contact opnemen met Guus Kuiters per e-mail (
liam.[antispam].@grrkuiters.nl) of telefonisch (0655806546).